درباره ما

درباره ویسمن :

شرکت ویسمن تآسیس 1370، یک شرکت بازرگانی- تولیدی با چندین سال تجربه در بخش ماشین آلات موتوری  با گروه کاری متخصص و شبکه گسترده فروش و خدمات بعد از فروش با بیش از 30 نمایندگی فعال  در سراسر کشور  می باشد . شرکت ویسمن بعنوان نمایندگی رسمی کمپانی هوندا موتور ژاپن ، علاوه بر واردات محصولات اصلی و متنوع هوندا ، مدلهائی از محصولات  را با موتور هوندا و تحت مجوز کمپانی فوق و وزارت صنایع در کارخانه خود  تولید می نماید . کلیه محصولات تولیدی و وارداتی شرکت ویسمن از بالاترین کیفیت و قیمتهای قابل رقابت و خدمات بعد از فروش بلند مدت بهره مند بوده و با یکسال ضمانت عرضه می گردند .


درباره هوندا : 

کمپانی هوندا موتور ژاپن در سال 1953 با هدف تولید محصولا ت متنوع برای افزایش سطح کیفی زندگی مردم تآسیس و اکنون دامنه وسیعی از نیازمندیهای عمومی در زمینه های خودرو ، موتورسیکلت ، ژنراتور ، ماشینهای کشاورزی و باغبانی و صنعتی ، موتورقایق و غیره را پوشش می دهد بطوریکه از ابتدای تآسیس تا کنون بیش از50 میلیون کالای موتوری هوندا در سراسر جهان تولید نموده است. کمپانی هوندا در حال حاضر محصولات متنوعی را در بیش از 50  کارخانه متعلق به خود در ژاپن و24 کشور جهان تولید و در 122 کشور عرضه می نماید.
 تمام محصولاتی که دارای علامت تجاری هوندا هستند، از تکنولوژی بالای یکسان و از بهترین کیفیت وخدمات با هدف رضایت مشتری بهره مند می باشند .
 کمپانی هوندا پیشرو در توسعه موتورهای 4 زمانه بمنظور افزایش بازدهی سوخت  و سازگاری با محیط زیست و کاهش آلاینده های هوا می باشد . هوندا با تعهد به " ساخت هوندای جهانی " ، با شعار زیر فعالیت می نماید:

برند " هوندا " مهمتر از کشور سازنده است .


محصولات موتوری هوندا : 
- دارای تکنولوژی 4 زمانه دوستدار محیط زیست .
- بیش از 50 سال تجربه در تولید کالاهای موتوری .
- استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا در تولید محصولات موتوری.
- تنوع محصولات با قابلیت اعتماد بالا .
- دارای گواهینامه ها و استانداردهای معتبر بین المللی .
- دسترسی سریع به لوازم یدکی اصلی در کوتاهترین زمان .


محصولات اصلی هوندا : 
- با استقامت و بادوام          
- با صرفه در مصرف سوخت        
- لوازم یدکی فراوان         
- صدا و لرزش کم 
- استارت آسان و مطمئن     
- با کارت گارانتی یکساله            
- خدمات بعد از فروش بلند مدت در سراسر کشور